Životní zkušenosti a precizní řemeslné zpracování kombinace tradice a modernosti

Kdo jsme? Poznejte nás lépe

Jsme polský výrobce šperkařských výrobků a velkoobchodní prodejce šperků. Díky dlouholetým zkušenostem, které sahají až do roku 1987, kdy byla založena společnost 925craft, patříme ke špičce ve šperkařském průmyslu. Naše dlouholeté působení na trhu potvrzuje naše hluboké odhodlání neustále se rozvíjet. Úspěch na domácím trhu podpořil naše prosazení na zahraničních trzích. Dnes jsme přítomni ve 140 zemích světa a stále hledáme příležitosti ke vstupu na nové trhy.

Spolehlivý dodavatel

Proč se vyplatí navázat s námi spolupráci

Naše prodejna je místem, kde se zásobují velkoobchodníci i maloobchodníci. Vážíme si každého obchodního partnera. Vytvořili jsme atraktivní systém slev, abychom každému umožnili nákup špičkových výrobků za nejlepší cenu. Léta cenných zkušeností v oboru nám pomáhají efektivně a profesionálně obsloužit každého zákazníka. Zaručujeme podporu dobře vyškoleného personálu v každé fázi přípravy individuálního modelu podle přání zákazníka. Věnujeme maximální pozornost každému detailu, od výroby přes služby až po expedici výrobků. Dlouhodobá spolupráce se šperkaři nás vede k aktualizaci a zavádění nejinovativnějších řešení. Jedním z nich je balení výrobků metodami skin pack a ultra skin pack, které minimalizují riziko mechanického poškození při přepravě a následném skladování výrobků. Kromě toho nabízíme bezpečné a atraktivní možnosti přepravy, aby zákazníci obdrželi své objednávky co nejrychleji.

SPOLEHLIVÝ PARTNER
Polský výrobce a velkoobchodní prodejce šperků


925CRAFT je přední polský výrobce šperkařských komponentů a velkoobchodní prodejce šperků. Na trhu působíme již více než 35 let. Jsme přítomni ve více než 140 zemích. Naši kvalitu potvrzuje více než 40 000 spokojených zákazníků. Specializujeme se na výrobu šperkařských polotovarů ze stříbra 925, zlata 585 a zlata 333 nejvyšší kvality. Nabízíme více než 10 000 výrobků. Forniamo un'ampia gamma di componenti per gioielli, pietre e accessori per gioielli grazie ai quali i nostri clienti hanno successo sul mercato della gioielleria, creando splendidi gioielli, sia originali che seguendo le tendenze attuali. Poskytujeme také komplexní šperkařské služby (individuální návrhy, galvanické pokovování, gravírování šperků, CNC). Reagujeme na potřeby zákazníků, kteří mají zájem o výrobu kvalitních šperků s kameny, krystaly a perlami.