Komplexní šperkařské služby 925CRAFT

CNC, pokovování, odlévání, návrh na míru

CNC služby

925 stříbro a 585 zlato řezané laserem

Jako výrobce šperkařských polotovarů se zabýváme laserovým řezáním stříbra a zlata ve velkém měřítku. Nabízíme laserem řezané stříbrné polotovary v následujících tloušťkách plechu - 0,4 mm, 0,5 mm, 0,6 mm, 0,8 mm, 1 mm a 1,2 mm. V případě zlaté fólie nabízíme tloušťku 0,3 mm. Vytváříme vlastní inovativní a jedinečnou grafiku šperků i nápady na míru na základě zaslaných vektorových návrhů, skic, fotografií nebo popisů nápadů.

Zjistěte více

Kastingové služby

Lití stříbrných a zlatých šperkových polotovarů

Jako výrobce stříbrných šperků disponujeme vlastní inovativní odlévací linkou, díky níž vyrábíme stříbrné odlitky podle vzorů dostupných v naší nabídce i podle individuálního projektu zákazníka. Celý proces odlévání je založen na metodě přesného lití, jinak známé jako lití do ztraceného vosku, díky níž odléváme polotovary šperků složitých tvarů a designů. Výsledného vzhledu je dosaženo precizní ruční prací.

Zjistěte více

Platinářské služby

Platování stříbrných šperků 925

Pro dekorativní a ochranné účely vyrábíme povlaky na stříbrné šperky ve 4 barevných variantách: 24karátové žluté pozlacení, 18karátové žluté pozlacení, 18karátové růžové pozlacení, lesklé rhodiování, platinové pozlacení. Zlacení šperků je proces nanášení vrstvy zlata o tloušťce přibližně 0,5 mikrometru. Dosažená barva závisí na složení slitiny nanesené vrstvy. Rhodiování dodává šperkům jedinečný lesk a neuvěřitelnou mechanickou odolnost.

Zjistěte více

Další klenotnické služby

Související s výrobou stříbra a zlata

Poskytujeme také řadu dalších šperkařských služeb včetně pájení stříbra a zlata, výroby šperků na zakázku, reklamních šperků, výroby stříbrných a zlatých šperků. Pájíme prvky od velmi malých až po několik centimetrů dlouhé, jemné dráty a prostorové odlitky. Provádíme individuální zakázky na šperky podle návrhu zákazníka. Nabízíme široký sortiment reklamních šperků v klasických i avantgardních formách.

Zjistěte více